Zepparth OÜ

Meie ehitusettevõte tegeleb kõrgekvaliteediliste moodulmajade professionaalse ehitamisega kogu Euroopas ja Skandinaavias.

Oma tegevuses lähtume eramaja ehitamisest huvitatud kliendi soovidest ja võimalustest Euroopas ja Skandinaavias. Firma Zepparth spetsialistid pakuvad üksikasjalikke nõuandeid kõigis ehitamisega seotud küsimustes, arvestades kliendi maitset, rahalisi võimalusi, nõudeid projekti dokumentatsioonile ja tehnilisele ülesandele.

Enamikku „võtmed-kätte“-lahendusi, mille alusel me ehitame maju kogu Euroopas, saab näha meie veebilehel. Individuaalse tellimuse korral koostatakse uus projekt, mille järgi hakkame edasisi ehitustöid tegema.

Meie ettevõttes töötavad kvalifitseeritud spetsialistid, kellel on aastatepikkune kogemus. Kui pöördute meie firma poole, läheneme teie maja ehitamisega seotud ülesannetele professionaalselt. Tagame töö hea sujuvuse, tänapäevase kompleksse varustamise korraldamise ja kohusetundliku suhtumise ülesannetesse.

Teil on võimalik osaleda maja projekteerimisprotsessis ning viimistlustöödel kooskõlastatakse teiega iga samm. Meie eesmärk on luua ainulaadne kodu, mis saab teile kindluseks ja ütleb teile kogu südamest „Tere tulemast!“

Filosoofia

Usume, et inimese heaolu ja edu sõltuvad suuresti sellest, millises keskkonnas ta elab. See keskkond peaks vastama tema sisemaailmale, isiklikele väärtustele ja põhimõtetele.

Ettevõtte eesmärk on ehitada kvaliteetseid ja mugavaid maju võimalikult väikese hinnaga. Me tegutseme vastutustundlikult, ausalt, loovalt, headuse ja entusiasmiga.

Eelised

  • Suur valik nii standard- kui ka individuaalprojekte
  • Soodsad hinnad ja individuaalne lähenemine rahalistele võimalustele
  • Ehitamisel kasutatakse ainult kvaliteetseid materjale ja omavahel ühilduvaid tehnoloogiaid
  • Hoone projekteerimisest võtab osa professionaalne spetsialistidest koosnev meeskond
  • Kõik ehitus- ja montaažiprotsessid vastavad rangelt standarditele, normidele ja ehitusreeglitele

Sertifikaadid

Arhitektuur luuakse dialoogi, uuringute ja ambitsioonide läbi.

Vastutame ise kogu töötsükli eest – alates projekti koostamisest ja vundamendi rajamisest kuni siseviimistluseni.